REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020

01 marca 2019r. – 15 marca 2020r.

Rekrutacja do Przedszkola odbywa się elektronicznie na stronie www.nabor.pcss.pl/wolomin

Wniosek należy wypełnić w nieprzekraczalnym terminie zgodnie ze wskazówkami systemu „NABÓR 2019”

Wygenerowane, wydrukowane i podpisane przez obojga rodziców Wnioski wraz z załącznikami składamy w wersji papierowej wyłącznie do przedszkola pierwszego wyboru (1 preferencji) w nieprzekraczalnym terminie

do 15 marca 2018r. do godz. 16.30

GODZINY PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW:

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH

AKADEMIA MAŁEGO NAUKOWCA - LUTY

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Przedszkole rusza z projektem ,,Akademia Małego Naukowca”- projekt realizowany z Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego 2019.

W dniach 26 i 28.02.2019r odbędą się drugie warsztaty naukowe-realizowany temat to ,,3,2,1..( Re)- Akcja”. Dzieci zmienią się w prawdziwych naukowców, wykonując wiele zaskakujących eksperymentów z dziedziny chemii. Na początek sprawią, że niezwykłą kartka zamieni się w kulę ognia. Dowiedzą się także jak stworzyć pastę do zębów dla słonia oraz wywołają dżina z butelki, który być może spełni życzenia.

AKADEMIA MAŁEGO NAUKOWCA

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Przedszkole rusza z projektem "Akademia Małego Naukowca” - projekt realizowany z Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. W dniach 11 i 25.01.2019r odbędą się pierwsze warsztaty naukowe-realizowany temat to ,, Ach to powietrze” Wykonując wiele eksperymentów, dzieci dowiedzą się, że oprócz udziału w tym niezwykle ważnym procesie jakim jest oddychanie, powietrze ma kilka innych zadziwiających i unikalnych właściwości.

Warsztaty Naukowe które będą realizowane pozwolą dziecku zamienić się w prawdziwego naukowca i zgłębiać najciekawsze zagadnienia nauk ścisłych jednocześnie świetnie się bawiąc.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia

niosą ze sobą wiele radości,

refleksji oraz planów na Nowy Rok.

W tych wyjątkowych dniach

życzymy wiele radosnych chwil

spędzonych bez pośpiechu, troski i zmartwień.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2019 ROKU

życzą